СТАНЬ ІНСТРУКТОРОМ!

Отримати міжнародну ліцензію, яка дає право на проведення занять у черевиках Kangoo Jumps не лише в Україні, а й у будь-якій точці світу?!

Ексклюзивний дистриб’ютор та представник Kangoo Jumps в Україні проводить навчальні курси з підготовки інструкторів з фітнес програм Kangoo Power, Kangoo Boot Camp, Kangoo Dance, Kangoo Discovery, Kangoo Kick&Punch.

Частиною нашої місії є ведення на ринку фітнес iндустрії навчальних курсів, семінарів та майстер-класів з фітнес програм Kangoo Jumps для всіх рівнів фітнес підготовки за доступною ціною, які надихнуть вас на проведення професійних тренувань та виявлення професійних інструкторів з міжнародним ліцензуванням.

У реалізації цих завдань нам допомагає співпраця з найкращими на сьогоднішній день Міжнародними Презентерами та Тренерами з Фітнес Програм Kangoo Jumps, якi мають багаторічну практику та володіють найповнiшою інформацією та останніми тенденціями у світі фітнесу та спорту, яким є Оксана Мошеску, Міжнародний Presenter & Trainer Kangoo Jumps Programs, міжнародний інструктор Swvinn Cycling, C-moves та експериментований тренер з Фітнесу та Аеробіки з Румунії, засновник клубу Kangoo Club Ukraine, Kangoo Club Poland, офіційний та ексклюзивний дистриб’ютор пружинистих черевик та фітнес програм Kangoo Jumps в Україні та Польщі.

Для того, щоб стати інструктором Кangoo Jumps, ви повинні, в першу чергу, оволодіти початковими знаннями про аеробіку та фітнес, а також мати ліцензію або диплом на право проведення групових тренувань, отриманий в Міністерствi спорту або будь-якiй іншiй акредитованiй фітнес школi або організаціi.

Навчальнi курси дадуть вам знання з техніки та теорії, історії виникнення швейцарського бренду Kangoo Jumps, ознайомлять із правилами використання черевик. Після закінчення кожного навчального курсу на вас чекає практичний і теоретичний іспит, після успішного проходження яких ви отримуєте сертифікат міжнародної категорії, що дає право на проведення тренувань за навчальними програмами даного воркшопу терміном на 2 роки в будь-якій точці світу з можливістю його наступного продовження кожні два роки.

ВАЖЛИВО: для всіх інструкторів, які пройшли наші ліцензовані курси, діє 10% знижка на все обладнання!!!

Всі інструктори, які пройшли наші навчальні курси, є частиною нашого клубу, виставляються на наш сайт та в соціальні мережі Kangoo Jumps Ukraine, а також отримують підтримку від ексклюзивного дистриб’ютора.

Оплата проводиться в гривні за курсом Приват Банку на день оплати рахунку, заздалегідь виставленого організатором та офіційним ексклюзивним дистриб’ютором обладнання та фітнес програм KANGOO JUMPS: ТОВ «ДЖАМП ФІТНЕС». Вартість навчального курсу з програми Kangoo Power (базова програма для інструктора-початківця) проводиться за передплатою в сумi 350 у.е. (EUR)

Необхідні документи для реєстрації на курс:

  1. копія паспорту (або ім’я/прізвище англійською мовою);
  2. копія сертифікату/диплому фітнес iнструктора або диплому про закінчення вiдповiдноi фітнес школи;
  3. у листі необхідно вказати ваше місто та номер телефону;

Вищезазначнi документи для реєстрації на курс слід надсилати на електронну пошту: education@kangooclub.ua

У випадку, якщо ви не є діючим інструктором/тренером групових програм і не маєте диплому/сертифікату з аеробіки, ми рекомендуємо пройти початкове навчання з базової аеробіки, яке проводиться перед навчальними курсами Kangoo Jumps.

Наші методисти ознайомлять вас з необхідними початковими знаннями в галузі аеробіки та фітнесу, анатомії та біомеханіки руху з видачею вiдповiдного сертифікату.

Для отримання такого сетифiкату слід звертатись за тел: 0673930572 Сапарь Наталія.

Додаткові запитання ви можете поставити за тел. / WhatsApp: +38 095 100 64 64

Фітнес програми Kangoo Jumps

Kangoo Power

Kangoo Power – це вибухове, інтервальне тренування, створене спеціально для збільшення сили та витривалості м’язів. Основні рухи дуже прості і виконуються з наростаючою складністю та інтенсивністю в міру переходу від одного рівня до іншого. Таким чином, ця програма підходить величезній кількості учасників, навіть тим, хто не відвідував фітнес зали або групові заняття.

Kangoo Dance

Kangoo Dance – це легка у повторенні аеробна програма, що складається з серії простих вправ у музичній прогресії у форматі 32-64 рахунку. Дані вправи повторюються на різних рівнях інтенсивності, та з’єднуються в одну хореографічну комбінацію. Кожен новий розроблений та розучений рух додається до попереднього.

Kangoo Boot Camp

Kangoo Boot Camp – кругове тренування в армійському стилі, високоінтенсивний метод тренінгу, який може застосовуватись для підвищення сили та витривалості. Кругове тренування – методика силового тренінгу, коли вправи виконуються одна за одною, без пауз. Такий стиль дозволяє поєднати переваги аеробних та силових вправ. З одного боку, ви виконуєте рухи для зміцнення м’язів та покращення їх форми, а з іншого – пульс залишається високим протягом усього тренування.

KANGOO DISCOVERY

Kangoo Discovery – розроблена спеціально для дітей віком від 6-ти років. Заняття спрямовані на розвиток координації рухів, підвищення витривалості, формування постави та створення позитивного власного іміджу. Вони допомагають боротися та запобігати розвитку дитячого ожиріння та протистояти стресам, з якими діти стикаються у своєму повсякденному житті. За допомогою черевиків Kangoo Jumps негативна дитяча енергія перетворюється на позитивну. Новаторське створення ігрових ситуацій дозволяє не тільки приємно проводити час, а й розвивати дитячий організм та мислення в умовах активної взаємодії.

Kangoo Kick&Punch

Kangoo Kick&Punch – це вибухове інтервальне тренування, модифіковане стилями бойових безконтактних мистецтв, а також створене для збільшення сили та витривалості м’язів, що кидає виклик усьому тілу та запобігає травмуванню. Всі види ваших улюблених бойових мистецтв, традиційного боксу та кікбоксингу модифіковані та можуть бути змішані в одному тренуванні, які максимально мотивуватимуть вас та учасників ваших тренувань. Це один із найбільш високоінтенсивних методів тренувань останньої концепції у світі фітнесу.

Підписатися на розсилку про майбутні курси